MENU
Головна » 2020 » Декабрь » 17 » Всеукраїнська школа онлайн
16:06
Всеукраїнська школа онлайн

 11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій.

Навчальний контент платформи містить уроки з 18 основних предметів та розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися.

Промо-ролик «Всеукраїнська школа онлайн»

Інструкція для користувачів

Переглядів: 28 | Додав: balgus | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Сайт управляється системою uCoz