MENU

   1 вересня 2015 року вителі школи провели єдиний Перший урок "Україна - єдина країна!"
Учні та педагоги школи взяли участь у мітингу присвяченому  72 річниці визволення села Гусарівки від німецько - фашистських загарбників  
  22 вересня 2015 року у Гусарівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів відзначено день партизанської слави в Україні.

До Дня захисника України у школі проведено конкурс строя і пісні між учнями 10 - 11 класів.

 
  15 жовтня 2015 року у школі відбулась зустріч учнів з учасником АТО Прудким Іваном Вікторовичем.
21 жовтня 2015 року учні нашої школи взяли участь у мітингу,  присвяченому перепохованню останків воїнів, які загинули в боях за визволення Харківщини.(с.Волобуївка)  
 

З нагоди  визволення України від фашистських загарбників у школі пройшли наступні заходи:

проведено виховні години, бесіди «Шлях до перемоги»;

перегляд фільму «Історія Українських земель. Війна 1941 - 1945»;

учні та працівники школи взяли участь у мітингу, який відбувся на честь перепоховання радянських воїнів, які воювали та загинули на Барвінківському виступі у ІІ Світовій війні.

З метою вшанування патріотизму й мужності української молоді, яка в жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів українського народу, в кінці жовтня в  школі  пройшли заходи, присвячені 25-ій річниці Революції на граніті:

- години спілкування, круглі столи, дискусії «Перший Майдан. 25 років Революції на граніті»,

- перегляд відеоматеріалів про події тих днів: «Заради незалежності України», «Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція гідності – етапи боротьби за незалежність України».

 
  9 листопада 2015 року у школі відзначено День української мови та писемності.
Протягом листопада у нашій школі відзначено 150 років від дня народження Андрія Шептицького - визначного українського церковного, громадського і політичного діяча, графа, митрополита Української греко-католицької церкви.  
  День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. У церемоніальних заходах біля Меморіального знаку «Свічка пам'яті» в Києві також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.
У школі відзначили 80 - річчя з дня народження Бориса Олійника.  
  Напередодні Нового року учні школи привітали воїнів 53 окремої механізованої бригади та передали їм  святкову листівку

29 січня 2016 року у нашій школі  вшановано пам'ять  героїв Крут

 
  5 лютого 2016 року відзначено річницю визволення Балаклії
10 - 13 жовтня 2016 року  відзначено День Захисника України   Картинки по запросу 14 жовтня