MENU

 

 

1 вересня  у нашій школі проводився День знань. До нас на свято завітало багато гостей в тому числі начальник відділу освіти Балаклійської районної ради Швід Світлана Анатоліївна, яка привітала всіх учнів нашої школи. Першачкам дарували подарунки, вони читали вірші. Наша шкільна родина поповнилась ще сімнадцятьма учнями. Після свята вони пішли в свій  клас разом з першим вчителем Сінной Наталією Василівною. Після літніх канікул ми були дуже раді зустрітися з однокласниками та нашим вчителем. Ми дуже довго розповідали один одному про літні канікули.

 

Більше фото

11 вересня у нашій школі було День здоров’я. Кожен клас був окремою командою. Наша команда мала назву "Комета". Наш девіз "У кометы есть девиз, никогда не падать вниз".
У цей день проводилися різні спортивні змагання між класами такі як: претягування канату, бігання з м'ячем.
Хлопці грали у футбол, а дівчата вболівали. Потім у нас був пікнік. Там була піца, напої та різні смаколики. Ми дуже були задоволені цим днем.

 

Більше фото


 

 

19 листопада 2015 року в нашому класі відбулося свято «День Іменниника».
Ми вітали наших літніх і осінніх іменниників. Саме:

Жировкіну Сніжану, Фінька Ярослава, Красулю Діану, Чиркову Дар’ю та Мащенка Максима.

На святі було дуже весело й цікаво.

В нас були віталки, бажалки, сюрпризи для імениників та конкурси.
В кінці свята імениники отримали подарунки.
Ми всі чудово провели час.

 

Більше фото

 24 грудня 2015 року у нас у школі відбувалося новорічне свято для учнів 3-4 класів. До нас  на свято завітала багато гостей:начальник відділу освіти Швід Світлана Анатоліївна, яка подарувала молодшим класам м'ячі , наші батьки, бабусі і дідусі. Це свято було не звичайне тим , що учні 6 класу разом з Мартиненко Оксаною Сергіївною підготували дуже цікаву новорічну  лялькову виставу. Нам було цікаво і весело ми співали пісні, танцювали, розказували вірші.

Більше фото

Більше фото