MENU

ІНФОРМАЦІЯ

про Гусарівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійського району Харківської області

Рік заснування

1967

Директор закладу

 

Шкарлат Марина Володимирівна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2012 року.

Контингент учнів

 

У закладі навчається 97 учнів, з них учнів 1-4 класів – 36 учнів, 5-9 класів – 49 учнів, 10-11 класів – 12 учнів.  Випускників 9 класів - 13 учнів. Випускників 11 класів -  5 учнів, з них: претендентів на нагородження золотою медаллю немає , срібною - немає . У ЗНО брали участь  учнів 11 класу.

Мова навчання

Українська.

 

Профільне навчання

 

Навчально-виховний процес здійснюється за філологічним профілем.

Педагогічний колектив

 

Педагогічний колектив нараховує 19 педагогів, з них 16 чол. мають вищу освіту,  3 чол. – неповну вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 11_ чол., І кваліфікаційну категорію – 2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію 2 чол., категорію „спеціаліст” –  1  чол., 11 тарифний розряд – 3 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечені на 100% 36 учнів початкових класів, 4 учнів з малозабезпечених сімей та 2 учнів- інвалідів. За рахунок батьківської плати харчується 55 учнів.

Творчий потенціал

Мета методичного супроводу: створення сприятливих  умов для професійного зростання та розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, вдосконалення форм і методів навчальної, науково-методичної та організаційно-методичної роботи, спрямованих на формування в системі неперервного підвищення кваліфікації вмотивованого, успішного, творчого педагога, здатного реалізувати формулу нової української школи, підняти рівень і якість освіти.

У конкурсі «Учитель року» брав участь -_1 учитель, з них: у 2019-2020 навчальному році – Сальник Інна Анатоліївна;

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах).

Гурткова робота

У закладі працює 3 гуртка: «Юні охоронці природи», «Лікарські рослини» від станції Юних натуралістів та «Загальна фізична підготовка» .

Підвіз учнів та вчителів

До закладу потребують підвозу 20 учнів та вчителів з сіл Волобуївка, Чепіль та міста Балаклії . Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (7  ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 4382 примірники художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

За результатами ІІ ( районного) етапу олімпіад,  Жировкіна Сніжана, учениця 8 класу,  посіла  ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель Нагла Н.В.), Волобуєв Артем, учень 10 класу – ІУ місце з географії.

            Учні нашого закладу брали участь у різноманітних районних  та обласних конкурсах, а саме:

 • 26 учнів 5- 11 класів – в українознавчій  грі  «Соняшник». Диплом ІІ ступеню нагороджено 6 учнів, ІІІ ступеню – 4 учня. ( вчителі Бочарова С.М. та Нагла Н.В.);
 • у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» ( золотим сертифікатом нагороджено Махортова В., Сальника К. , срібним – Судакова Є. та Воробйову Н.);
 • у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» ( вчитель Сальник І.А.);
 • в інтернет – олімпіаді з англійської мови та історії  «На урок»;
 • Махортов В. та Махортова В. - у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі ім.Петра Яцика ( вчителі Захарова Л.М. та Сальник І.А.)
 • в інтернет-олімпіаді «На урок» « 3 Д: Думай, Дій, збережи Довкілля»

            Велику увагу заклад приділяє фізкультурі та спорту. Учні нашого закладу на чолі з учителем фізичної культури Никоненко Т.В. брали участь у таких зональних змаганнях:

 • З міні – футболу посіли ІІІ місце;
 • З волейболу посіли ІІ місце.
 • З тенісу посіли ІІІ місце;
 • З баскетболу – І місце;
 • З шашок — ІІ місце.

У районних змаганнях результати виявились такими:

 • З легкої атлетики – 20 місце;

 

 

Директор навчально-виховного комплексу    М. В. Шкарлат