MENU

Інформація

про Гусарівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Балаклійського району Харківської області

Рік заснування

1967

Директор школи

Шкарлат Марина Володимирівна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2012 року.

Контингент учнів

У закладі навчається 97 учнів, з них учнів 1-4 класів – 44 учні., 5-9 класів –42 учнв, 10-11 класів – 11 учнів.  Випускників 9 класів - 7 учнів.

Випускників 11 класів -  5 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю немає учнів, срібною немає учнів. Брали участь у ЗНО 5  учнів 11 класів.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за філологічним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 19 педагогів, з них 16 чол. мають вищу освіту, 1бакалавр;   2 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 9_ чол., І кваліфікаційну категорію – _3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію 21 чол., категорію „спеціаліст” –  5  чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (48 учнів) забезпечено учнів початкових класів. За рахунок батьківської плати харчується 49 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над напрямом інноваційної діяльності «Модернізація освітнього процесу в школі в умовах упровадження нових Державних стандартів загальної середньої освіти та підвищення професійної компетентності педагога ».

У конкурсі «Учитель року» брали участь __-_1 учитель, з них: у 2017-2018 навчальному році – учитель української мови та літератури Нагла Наталія Вікторівна ;

(інформація про участь учителів у інших професійних конкурсах).

Гурткова робота

В школі працює 1 гурток: «Природа рідного краю» . Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 22 учні  та 7 вчителів з сіл Волобуївка, Чепіль та міста Балаклії . Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (7  ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує –6167 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

  • У минулому році учні 8 класу вибороли  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики Волобуєв Артем), з екології та української мови і літератури (Гущина Юлі)_.
  • Учні школи беруть активну участь у заходах різних рівнів: :Гущина Ю. ( 8 клас) – у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – Юніор-Дослідник _Еколог» і посіла ІІІ місце  ( учитель Сокольцова Г.М.);
  • Волохань Д., Сайко К.,Колнарєв Д. ( учні 11 кл.) у конкурсі творчих робіт «Місцеве самоврядування – це ми» й посіли призові місця;
  •  Учні 2 класу в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка – 2018» й посіли ІІІ місце;

            Учні школи брали участь у предметних конкурсах :      « Кенгуру» (28  учнів), «Колосок» (17 учнів , з них «Золотий колосок» отримав 1 учень, «Срібний» - 12 учнів ), «Соняшник» - 14 учнів, “Левеня” - 7 учнів; учні 3 та 4 класів  брали участь у  Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика , 5, 6, 8, 9 та 10 класів - у Міжнародному мовно-літературному конкурсу імені Шевченка учнівської та студентської молоді.

            Велику увагу школа приділяє фізкультурі та спорту. Учні нашої школи на чолі з учителем фізичної культури Никоненко Т.В. брали участь у таких зональних змаганнях:

  • З міні –футболу посіли ІІ місце;
  • З волейболу посіли ІІ місце.
  • З баскетболу посіли І місце;
  • З настільного  тенісу – ІІІ місце;
  • З шахів – ІІІ місце;
  • З шашок — ІІ місце

 

Директор навчально-виховного комплексу    М. В. Шкарлат